ALBA1913 FINALISTĄ AMERYKAŃSKICH CEW BEAUTY AWARDS

ALBA1913 FINALISTĄ AMERYKAŃSKICH CEW BEAUTY AWARDS

Miło nam poinformować, że Alba1913 została finalistą amerykańskich CEW Beauty Awards. O nagrodę specjalną – prezentację w telewizji QVC – rywalizuje już tylko z czterema innymi markami dostępnymi na rynku amerykańskim.

-Nagrody CEW są dla marki kosmetycznej w USA tym, czym dla filmowców są Oskary. Nie potrafię opisać radości, jaka mi towarzyszyła, gdy dowiedziałem się o tej nominacji. Informacja ma w sobie taką wagę, że w sumie dopiero po kilku dniach zaczyna do mnie docierać, jak wielki to sukces marki Alba1913, firmy Alba Thyment, ale także polskiej branży kosmetycznej – mówi CEO, Łukasz Rychlicki.

Amerykańska organizacja kosmetyczna ogłosi zwycięzcę 18 maja w Nowym Jorku. -Mamy nadzieję, że opowiemy naszą historię w QVC i nie tylko, sam finał to już wielkie zwycięstwo – puentuje Łukasz Rychlicki.

Polskie luksusowe kosmetyki naturalne w Stanach obecne są niespełna rok, za kilka dni wchodzą do sklepów Antropologie oraz na portal ślubny BHLVN. W holistycznej pielęgnacji Alba1913 zakochało się już kilku Hollywoodzkich wizażystów. CEW na Twitterze określa finałową piątkę QVC Beauty Quest „the next big names in beauty”. Kilka dni wcześniej o polskiej marce jako “wschodzącym graczu” wśród kosmetyków stosowanych przez osoby dbające o zdrowy styl życia (ang. ath-leisure beauty) pisał śledzący trendy wpływowy tytuł WWD.

W zgodzie z wielowiekową tradycją zielarską i prostą filozofią „Zdrowie jest piękne” Alba1913 pielęgnuje sztukę kompozycji unikatowych rodzinnych receptur urzeczywistniających w trzecim pokoleniu pochwałę holistycznej wizji piękna jako harmonii ciała i ducha. Podstawą kosmetyków Alba1913 jest holistyczna wizja piękna ugruntowanego w zdrowiu. Dobra kondycja, spokój ducha i wygląd współzależą od siebie. Gdy ciało i duch funkcjonują w pełnej harmonii, naturalnie uzewnętrznia się piękno. Rola pielęgnacji jest w tym procesie nie do przecenienia, bo skóra to największy z ludzkich organów. Wszelkie jej niedoskonałości retuszowane powierzchownie na dłuższą metę prowadzą do złego samopoczucia. Zdrowa skóra jest natomiast piękna sama w sobie.