ALBA1913 W HOTELACH

ALBA1913 W HOTELACH

Alba1913 wspólnie z wyjątkową siecią hoteli Puro zaprojektowała aromaterapeutyczne doświadczenie dla gości hotelowych w największych polskich miastach. Goście hoteli Puro w Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu mają zapewnione naturalne polskie kosmetyki w każdym pokoju.

Kosmetyki naturalne gwarantują pielęgnację wysokiej jakości z zastosowaniem aktywnych substancji pochodzenia roślinnego. – Alba1913 traktuje pielęgnację jako doświadczenie aromaterapeutyczne – podkreśla CEO Łukasz Rychlicki. – Proces powstawania bukietu składników aktywnych dla hoteli Puro przypominał powstawanie perfum – dodaje.

Olejki eteryczne skomponowane dla hoteli Puro mają wywołać emocje, tworzyć doświadczenie, budować wspomnienie. Oddawać aurę miejsca, czyli jego nastrój, charakter, koloryt, fluidy krążące wokół. Coś o czego istnieniu wszyscy są przekonani, choć bezpośrednio trudno to oddać na zdjęciu, czy opisać słowami. – Energia, którą czerpią Goście podczas pobytu w hotelu, pozwala im na miejski reset, to komfortowy pobyt w tętniącym życiem centrum miasta. Aura Puro jest więc oczyszczająca i inspirująca jednocześnie, takie też musiały być aromaterapeutyczne właściwości naszych kompozycji naturalnych olejków eterycznych – opowiada Łukasz Rychlicki.

Tworząc podstawy aromaterapeutyczne kosmetyków do pokoi, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie we wszystkich recepturach trzech naturalnych olejków eterycznych farmaceutycznej jakości: świeżego geranium bourbon kwitnącego tradycyjnie na nasłonecznionym europejskim, relaksacyjnej lawendy oraz intrygującej słodkawej paczuli znanej głównie z orientalnych kadzideł i drogich perfum.

Przygotowaliśmy dwie kompozycje naturalnych składników aktywnych, które różnią się proporcjami bazowych olejków eterycznych. Ponadto każda z nich jest przełamana kolejną nutą dodatkowego składnika lub składników. Proces powstawania roślinnych mieszanek przypomina nieco poszukiwania perfum, z tą różnicą, że w przypadku kosmetyków trzeba wziąć jeszcze pod uwagę pielęgnacyjne działanie poszczególnych substancji, a w przypadku kosmetyków naturalnych wszystkie olejki muszą być również naturalne.

Jak pachną polskie kosmetyki Alba1913 x Puro Hotels?

Pierwsza kompozycja olejków eterycznych Alba1913 for Puro Hotels jest zestawieniem skupionym na doświadczeniu świeżości. Przy dźwiękach szumu wody budzi zmysły rześkością ziół. Olejki eteryczne grejpfruta, lawendy, geranium i paczuli znajdziesz w szamponie i płynie do mycia ciała oraz odżywce do włosów.

Kompozycja druga odwołuje się do energii płynącej z nowoczesnej designerskiej przestrzeni. Stymuluje ciekawość odkrywcy, a także podkreśla miejską szlachetność doświadczeń. Ma w sobie pokusę poznania i kosmopolityczny szyk. Połączenie podstawowych olejków ze słodką pomarańczą i cierpkim drzewem herbacianym odkryjesz, stosując naturalne mydło do rąk oraz balsam do ciała i dłoni.

Obie kompozycje składają się z naturalnych olejków eterycznych farmaceutycznej jakości, dzięki czemu ich trwałość jest o wiele większa niż perfum syntetycznych czy tzw. identycznych z naturalnymi. Kompozycje olejków eterycznych to nie tylko zapachy. Każdy surowiec to dobroczynna substancja aktywna oddziałująca na nasz największy organ – skórę. W zależności od połączenia z bazą naturalnego kosmetyku (np. bazą mydlaną lub bazą nawilżającą) intensywność zapachu zmienia się. Zachęcamy do doświadczenia tego na własnej skórze.

Ile kosztują kosmetyki naturalne Alba1913 x Puro Hotels?

Regularna cena szamponu i mydła do rąk to 54 zł brutto. Odżywka do włosów kosztuje 69 zł brutto. Kosmetyki zapakowane są w butelki 280 ml z wygodną pompką. Natomiast balsam do ciała o pojemności 30 ml kupisz za 29 zł brutto. O promocje cenowe możesz pytać na naszym stoisku podczas eventów „Oko na…” organizowanych w hotelach Puro cyklicznie.

Gdzie kupić kosmetyki naturalne Alba1913 x Puro Hotels?

Nasze ekokosmetyki możesz kupić w każdym hotelu Puro w Polsce. Dodatkowo w Warszawie, Gdańsku, Krakowie-Kazimierzu i Łodzi w hotelowym spa (Prisma Spa) kupisz także polskie kosmetyki Alba1913 do pielęgnacji twarzy i ciała. Wszystkie strefy wellness i spa stosują je także do zabiegów. Kosmetyki dostępne są też w jedynym flagowym butiku Alba1913 w Warszawie w domu handlowym Mysia3.

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie zakupem naszych wegańskich kosmetyków hotelowych już po otwarciu Puro w Łodzi, gdzie nowa linia debiutowała, postanowiliśmy uruchomić również sprzedaż w naszym oficjalnym sklepie internetowym z naturalnymi kosmetykami www.alba1913.pl . Wszystkie kosmetyki z linii hotelowej mają certyfikat wegański i są odpowiednie dla wegan.