Dla dystrybutorów

Dla dystrybutorów

Przed rozpoczęciem ewentualnej współpracy chcielibyśmy dowiedzieć się nieco więcej o Twoim biznesie. Skontaktujemy się z Tobą* jak tylko aplikacja zostanie przejrzana i pozytywnie rozpatrzona.
[recaptcha size:compact]

*Powyższa aplikacja nie gwarantuje nawiązania współpracy z Alba1913. Jeśli rozpatrzymy ją pozytywnie, odezwiemy się z odpowiednią ofertą.

 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail kontakt@albathyment.com.pl. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Alba Thyment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Szkolna 98. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail kontakt@albathyment.com.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie – przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.