Galenic Leave-On Mask and Rich Body Butter
Galenic Leave-on Mask - realize renewed radiance
Rich Body Butter - Velvet to the touch - Alba1913

Dupa

Testimonialsy

Mist – Wysokie Obcasy Extra

Orzeźwiająca mgiełka do twarzy z wyciągiem ze szczawiu, który łagodzi i nawilża. Można stosować na makijaż, bo nie pozostawia tłustego filmu. To, co urzeka, to niepowtarzalny zapach konwalii. Must have w każdym klimatyzowanym biurze.

Wysokie Obcasy Extra

Lotion – marta_milosz

Doskonały krem pod makijaż.

marta_milosz

Lotion – Agathalover

Miejski osłonowy lotion to po prostu lekki krem. Idealny rano, pod makijaż jak i wieczorem w duecie z koncentratem. Oba kosmetyki tworzą na twarzy taki wyczuwalny (ale nie przeszkadzający!) film, zbroję przed przed zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego i utratą wilgoci.

Agathalover

Concentrate – Agathalover

Metropolitan Skin Guard Concentrate stosuję często, głównie wtedy, kiedy czuję, że moja skóra jest zmęczona, potrzebuje ulgi, bardziej intensywnej pielęgnacji.

Agathalover

Lotion – fashionbiznes

Intensywnie nawilżający krem do twarzy w lekkiej formule, o działaniu m.in. przeciwzmarszczkowym, modelującym, rozjaśniającym. Bogaty w masło shea, kwas hialuronowy czy ekstrakty korzenia rabarbaru.

fashionbiznes

Mist – Wendzikowska

moje odkrycie!! #metropolitanmist od @alba1913pl chroni skórę w klimacie tętniącego życiem miasta. A ja używam jej ostatnio zawsze i wszędzie.

aniawendzikowska

Lotion – mamomi.pl

Bardzo przekonuje mnie do używania tego kremu jego działanie filtrujące zanieczyszczenia. (…) Krem dobrze się wchłania i pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną. Jest nasycony roślinnymi składnikami – rabarbar, nać pietruszki, szczaw.

mamomi.pl

Lotion – lukaszmakeup.pl

Ze względu na składniki łagodzące faktycznie widać, że skóra jest mniej reaktywna na czynniki zewnętrzne, można poczuć również nawilżenie i mocne wygładzenie. Testowałem ten lotion pod najbardziej kryjące i zastygające podkłady i sprawdza się świetnie gdyż kosmetyki kolorowe zyskują dodatkową przyczepność do skóry - reasumując można go używać jako bazę pod makijaż.

lukaszmakeup.pl

[instagram-feed]