Galenic Leave-On Mask and Rich Body Butter
Galenic Leave-on Mask - realize renewed radiance
Rich Body Butter - Velvet to the touch - Alba1913

Dupa

Testimonialsy

Mist – Wysokie Obcasy Extra

Orzeźwiająca mgiełka do twarzy z wyciągiem ze szczawiu, który łagodzi i nawilża. Można stosować na makijaż, bo nie pozostawia tłustego filmu. To, co urzeka, to niepowtarzalny zapach konwalii. Must have w każdym klimatyzowanym biurze.

Wysokie Obcasy Extra

Concentrate – Agathalover

Metropolitan Skin Guard Concentrate stosuję często, głównie wtedy, kiedy czuję, że moja skóra jest zmęczona, potrzebuje ulgi, bardziej intensywnej pielęgnacji.

Agathalover

Mist – Szczawińska

Mgiełka Alba 1913 odpręża i koi skórę, a przy tym ma niesamowity zapach. Stosuję ją zarówno na oczyszczoną skórę, jak i na makijaż, gdyż doskonale go odświeża.

kamilaszczawinska.pl

Lotion – marta_milosz

Doskonały krem pod makijaż.

marta_milosz

Lotion – mamomi.pl

Bardzo przekonuje mnie do używania tego kremu jego działanie filtrujące zanieczyszczenia. (…) Krem dobrze się wchłania i pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną. Jest nasycony roślinnymi składnikami – rabarbar, nać pietruszki, szczaw.

mamomi.pl

Mist – Wendzikowska

moje odkrycie!! #metropolitanmist od @alba1913pl chroni skórę w klimacie tętniącego życiem miasta. A ja używam jej ostatnio zawsze i wszędzie.

aniawendzikowska

Lotion – Agathalover

Miejski osłonowy lotion to po prostu lekki krem. Idealny rano, pod makijaż jak i wieczorem w duecie z koncentratem. Oba kosmetyki tworzą na twarzy taki wyczuwalny (ale nie przeszkadzający!) film, zbroję przed przed zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego i utratą wilgoci.

Agathalover

Lotion – beata.kobiela

Jest wegański, ma rewelacyjny skład, wchłania się błyskawicznie, nie zostawia tej okropnej tłustej warstwy, no i ten zapach!

beata.kobiela

[instagram-feed]