Warunki dostawy

Dostawy + Zwroty

DOSTAWA

Zamówienia realizowane są na terenie Polski.

Zapytania dotyczące dostawy do innych państw prosimy kierować na info@albathyment.com.pl.

Sposób dostawy:

Zamówiony towar zlecamy przesyłką kurierską (firma InPost).

Czas dostawy:

InPost*: 1-2 dni robocze od wysłania towaru.

Staramy się wysyłać zamówienia jak najszybciej po ich otrzymaniu. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

*Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby, która będzie mogła odebrać paczkę. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać w paczkomacie , jest wykonywane przez InPost bezpłatnie. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.  W mailu, którym powiadamiamy Cię o wysłaniu Twojego zamówienia, znajduje się numer przesyłki. Wpisując podany numer na stronie InPost możesz śledzić trasę swojej przesyłki.

Ceny:

Kurier InPost:
Przy zamówieniu (przelew) – transport 5 zł
Przy zamówieniu (pobranie) – transport 5 zł

Anulowanie:

Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane. W przypadku anulowania zamówienia, wysyłamy maila z potwierdzeniem anulacji.
W przypadku chęci anulowania zamówienia lub w przypadku dodatkowych pytań, napisz na adres info@albathyment.com.pl.

Zwroty:

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z naszego produktu, skontaktuj się z nami na maila info@albathyment.com.pl. Rozpatrzymy problem i z pewnością ustalimy rozwiązanie, które zadowoli obie strony.

Wszelkie zwroty wysyłane na koszt firmy Alba Thyment Sp. z o.o. nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma Alba Thyment Sp. z o.o. nie odbierze przesyłki.